Stormshield Network Security

Next-Gen UTM Firewalls

Bezpečná budúcnosť s jedinečným výkonom, modularitou a kontinuitou služieb

Vysoký výkon a modularita

Technická výkonnosť produktov na ochranu sietí nebola nikdy dôležitejšia ako teraz. Či už ide o priepustnosť firewallu, IPS, VPN, web filtrovanie alebo Sand-boxing, Stormshield prináša vysoko výkonné a najlepšie bezpečnostné funkcie na trhu, ktoré sú upravovateľné pohodlne z jedného miesta.

Future-Ready

Vzhľadom na to, že bezpečnostné riešenie je investícia rozložená do niekoľkých rokov, produkty Stormshield Network Security ponúkajú škálovateľnosť, modularitu a funkcie, ktoré sa budú vyvíjať spolu s vami, vaším IT systémom a infraštruktúrou.

Produkty

SN160

Jednotná bezpečnosť

SN160W

Zabezpečenie bezdrôtovej siete

SN210

Jednotná bezpečnosť

SN210W

Zabezpečenie bezdrôtovej siete

SN310

Jednotná bezpečnosť

SN510

Pokročilá ochrana a bezpečnosť

SN710

Vysoký výkon a modularita

SN910

Vysoký výkon a modularita

SN3100

Škálovateľnosť

SN6100

Najvýkonnejší firewall Stormshield

Údržba

Tieto balenia zaručujú nepretržitú aktualizáciu systémov ochrany, ktoré sa považujú za nevyhnutné pre prevádzku vašej firmy.

NAJPOPULÁRNEJŠIE

Premium UTM

Security Pack

Remote Office

Security Pack

UTM

Security Pack

Tento pack zaručuje nepretržitú aktualizáciu systémov ochrany, ktoré sa považujú za nevyhnutné pre prevádzku vašej firmy.
Tento balík je špeciálne určený na ochranu malých vzdialených kancelárií, ktoré sú priamo napojené na ich centrálne miesto prostredníctvom VPN tunelu.
Spoločnosti, ktoré hľadajú jednotnú ochranu pred hrozbami prenášanými webom alebo elektronickou poštou a chcú dôkladne sledovať online aktivitu svojich používateľov, si vyberajú práve tento balík.
Ako dôveryhodný predajca vyvinul Stormshield technológie, ktoré boli certifikované na najvyššej úrovni v Európe. Získané certifikáty a kvalifikácie zaručujú prispôsobenú úroveň ochrany strategických údajov aj pre najcitlivejšie podniky a organizácie.

Na stiahnutie

Network Security Range Brochure