SNi40

Bezpečnostné riešenie určené pre priemysel s prísnymi prevádzkovými obmedzeniami

Pokročilá priemyselná ochrana

Zistite hrozby a chráňte svoju sieť bez toho, aby ste ovplyvnili vašu priemyselnú činnosť. Toto bezpečnostné zariadenie je možné bez problémov prevádzkovať v priemyselnom prostredí.

Integrujte produkt prispôsobený vášmu prostrediu

Zabezpečenie siete je prispôsobené vašim požiadavkám: vo formáte IT Hardware na ochranu IT siete alebo vo formáte OT Hardware - Stormshield SNi40 zariadenie špeciálne navrhnuté na ochranu PLC (Programmable Logic Controller).

Administrácia "One-Stop"

S globálnym riešením spoločnosti Stormshield Network Security môžte integrovať jeden softvérový produkt pre jednorázový administratívny proces bez ohľadu na oblasť aktivity (OT alebo IT).

Výkon *

Priepustnosť firewallu (1518 byte UDP)

4.8 Gbps

IPS priepustnosť (1518 byte UDP)

2.9 Gbps

VPN *

IPSec priepustnosť – AES128/SHA1

1.1 Gbps

HARDWARE (pripojenie)

10/100/1000 rozhranie

5 portov

* Výkon sa meria v laboratóriu a v podmienkach ideálnych pre verziu 3.X. Výsledky sa môžu líšiť v závislosti od testovacích podmienok a verzie softvéru.

Na stiahnutie

Network Security Range Brochure

Network Security SNi40 | ENG

Security Solutions for Industrial Systems | ENG

Ako dôveryhodný predajca vyvinul Stormshield technológie, ktoré boli certifikované na najvyššej úrovni v Európe. Získané certifikáty a kvalifikácie zaručujú prispôsobenú úroveň ochrany strategických údajov aj pre najcitlivejšie podniky a organizácie. Aby bolo možné dodržiavať francúzske regulačné požiadavky (LPM – vojenské programovacie zákony) o kvalifikácii detekčných a ochranných zariadení pre dôležité informačné systémy (SIIV), je SNi40 jediným produktom na trhu, ktorý získal certifikačnú certifikáciu prvej úrovne (CSPN) od spoločnosti ANSSI.

Údržba

Tieto balenia zaručujú nepretržitú aktualizáciu systémov ochrany, ktoré sa považujú za nevyhnutné pre prevádzku vašej firmy.

NAJPOPULÁRNEJŠIE

Industrial Plus

Security Pack

Industrial

Security Pack

Vytvorený pre priemyselné spoločnosti, ktoré chcú úplnú kontrolu nad bezpečnosťou ich operačnej siete. Tento balík kombinuje bezpečnostné prvky s kompletnou mapou vášho priemyselného prostredia. Táto mapa zobrazuje všetky komponenty PLC, ovládacie konzoly, kamery a ďalšie prvky, ktoré cez prevádzkovú sieť komunikujú.

Tento balík je špeciálne určený na ochranu priemyselných infraštruktúr, ktoré možno pripojiť k IT infraštruktúre. Je prispôsobený tak, aby starostlivo jemne filtroval a riadil prístup do prevádzkovej siete a zároveň zabezpečoval hĺbkovú kontrolu priemyselných protokolov.

Zabezpečte svoju priemyselnú sieť s proaktívnou ochranou Stormshield Endpoint Security