SN710

Bezpečnostné riešenie ideálne pre firmy so zložitými architektúrami

Výkon a modulárnosť

S výkonom 10 Gb/s je SN710 schopný prispôsobiť sa vašim potrebám vďaka modularite siete, ktorá kombinuje hustotu portov (až 16 portov) s 10GE vláknom.

Chráňte svoje podnikanie pred najsofistikovanejšími hrozbami

Na základe niekoľkých metód detekcie správania a postavených priamo do jadra našich produktov, systém prevencie narušenia (IPS) zaručuje účinnú ochranu pred hrozbami pri zachovaní vysokého výkonu.

Obmedzte nevhodné používanie s ovládaním aplikácií

Funkcia ovládania aplikácií v zariadeniach Stormshield Network Security umožňuje obmedziť používanie nebezpečných aplikácií alebo tých, ktoré nesúvisia s prácou.

Získajte úplný prehľad o všetkom, čo sa deje vo vašej sieti

Pomocou prispôsobiteľných interaktívnych prehľadov budete môcť zobraziť dôležité informácie týkajúce sa aktivít v sieti a bezpečnostných udalostí. Jednoduchým kliknutím na prvky v týchto prehľadoch, budete môcť ľahko prispôsobiť konfiguráciu.

Výkon *

Priepustnosť firewallu (1518 byte UDP)

10 Gbps

IPS priepustnosť (1518 byte UDP)

7 Gbps

VPN *

IPSec priepustnosť – AES128/SHA1

2.4 Gbps

HARDWARE (pripojenie)

10/100/1000 rozhranie

1Gb optické rozhranie

10Gb optické rozhranie

8-16 portov

0-4

0-2

REDUNDANCIA

High Availability (aktívna/pasívna)

Áno

* Výkon sa meria v laboratóriu a v podmienkach ideálnych pre verziu 3.X. Výsledky sa môžu líšiť v závislosti od testovacích podmienok a verzie softvéru.

Na stiahnutie

Network Security Range Brochure

Network Security SN710 | ENG

Ako dôveryhodný predajca vyvinul Stormshield technológie, ktoré boli certifikované na najvyššej úrovni v Európe. Získané certifikáty a kvalifikácie zaručujú prispôsobenú úroveň ochrany strategických údajov aj pre najcitlivejšie podniky a organizácie.

Údržba

Tieto balenia zaručujú nepretržitú aktualizáciu systémov ochrany, ktoré sa považujú za nevyhnutné pre prevádzku vašej firmy.

NAJPOPULÁRNEJŠIE

Premium UTM

Security Pack

UTM

Security Pack

Tento balík sa zameriava na spoločnosti s prísnymi bezpečnostnými požiadavkami tým, že poskytuje najlepšiu technológiu na potlačenie aj tých naj-sofistikovanejších útokov.

Spoločnosti, ktoré hľadajú jednotnú ochranu pred hrozbami prenášanými webom alebo elektronickou poštou a chcú dôkladne sledovať online aktivitu svojich používateľov, si vyberajú práve tento balík.

Podobné produkty

SN510

Pokročilejšia bezpečnosť

SN910

Vysoký výkon a modularita