SN510

Bezpečnostné riešenie ideálne pre stredne veľké a väčšie spoločnosti

Ľahká integrácia a prispôsobenie

Vďaka pokročilým sieťovým funkciám sa zariadenia Stormshield Network Security bez problémov prispôsobujú vašej infraštruktúre.

Benefity UTM

V spoločnosti Stormshield sa veľmi dobre postarali o to, aby vybrali partnerov, ktorí sú vo svojej oblasti všeobecne uznávaní lídri. Ako partneri spoločnosti Stormshield vám vieme ponúknuť najlepšiu ochranu pred modernými hrozbami.

Optimalizujte šírku svojho internetového pripojenia

Zvýšte spokojnosť používateľov a optimalizujte šírku pásma počas surfovania po sieti pomocou funkcie vyrovnávacej pamäte HTTP proxy.

Lokálna archivácia

Ak povolíte lokálnu archiváciu denníkov, budete dodržiavať predpisy týkajúce sa uchovávania internetových komunikačných dát.

Výkon *

Priepustnosť firewallu (1518 byte UDP)

5 Gbps

IPS priepustnosť (1518 byte UDP)

3000 Mbps

VPN *

IPSec priepustnosť – AES128/SHA1

1000 Mbps

HARDWARE (pripojenie)

10/100/1000 rozhranie

12 portov

REDUNDANCIA

High Availability (aktívna/pasívna)

Áno

HARDWARE (Úložisko)

Úložisko

320GB

* Výkon sa meria v laboratóriu a v podmienkach ideálnych pre verziu 3.X. Výsledky sa môžu líšiť v závislosti od testovacích podmienok a verzie softvéru.

Na stiahnutie

Network Security Range Brochure

Network Security SN510 | ENG

Ako dôveryhodný predajca vyvinul Stormshield technológie, ktoré boli certifikované na najvyššej úrovni v Európe. Získané certifikáty a kvalifikácie zaručujú prispôsobenú úroveň ochrany strategických údajov aj pre najcitlivejšie podniky a organizácie.

Údržba

Tieto balenia zaručujú nepretržitú aktualizáciu systémov ochrany, ktoré sa považujú za nevyhnutné pre prevádzku vašej firmy.

NAJPOPULÁRNEJŠIE

Premium UTM

Security Pack

UTM

Security Pack

Tento balík sa zameriava na spoločnosti s prísnymi bezpečnostnými požiadavkami tým, že poskytuje najlepšiu technológiu na potlačenie aj tých naj-sofistikovanejších útokov.

Spoločnosti, ktoré hľadajú jednotnú ochranu pred hrozbami prenášanými webom alebo elektronickou poštou a chcú dôkladne sledovať online aktivitu svojich používateľov, si vyberajú práve tento balík.

Podobné produkty

SN310

Jednotná bezpečnosť

SN710

Výkon a modularita

SN910

Vysoký výkon a modularita