SN310

Ideálne bezpečnostné riešenie pre malé spoločnosti a vzdialené lokality s potrebou zabezpečenia kontinuity podnikania

Vysoký výkon - nízke náklady

Využite výhodu najlepšieho pomeru ceny a výkonu na trhu! - bez kompromisov ide o najlepšie bezpečnostné riešenie vo svojej triede.

Vytvorte si v sieti svoje bezpečné zóny

Produkt SN310 vám dáva možnosť výberu filtračných pravidiel pre 8 fyzických portov pre lepšiu flexibilitu.

Poskytnite bezpečný prístup k vašej firemnej sieti

Vďaka funkcii "High Availability" vaše služby prebiehajú nepretržite, dokonca aj vtedy, keď zariadenie "spadne". Redundantné internetové prístupové linky udržujú vašu firmu v prevádzke tým, že vám umožňujú zostať v kontakte s vysokokvalitnými pripojeniami.

Výkon *

Priepustnosť firewallu (1518 byte UDP)

3.5 Gbps

IPS priepustnosť (1518 byte UDP)

2400 Mbps

VPN *

IPSec priepustnosť – AES128/SHA1

600 Mbps

HARDWARE (pripojenie)

10/100/1000 rozhranie

8 portov

* Výkon sa meria v laboratóriu a v podmienkach ideálnych pre verziu 3.X. Výsledky sa môžu líšiť v závislosti od testovacích podmienok a verzie softvéru.

Na stiahnutie

Network Security Range Brochure

Network Security SN310 | ENG

Ako dôveryhodný predajca vyvinul Stormshield technológie, ktoré boli certifikované na najvyššej úrovni v Európe. Získané certifikáty a kvalifikácie zaručujú prispôsobenú úroveň ochrany strategických údajov aj pre najcitlivejšie podniky a organizácie.

Údržba

Tieto balenia zaručujú nepretržitú aktualizáciu systémov ochrany, ktoré sa považujú za nevyhnutné pre prevádzku vašej firmy.

NAJPOPULÁRNEJŠIE

Premium UTM

Security Pack

UTM

Security Pack

Tento balík sa zameriava na spoločnosti s prísnymi bezpečnostnými požiadavkami tým, že poskytuje najlepšiu technológiu na potlačenie aj tých naj-sofistikovanejších útokov.

Spoločnosti, ktoré hľadajú jednotnú ochranu pred hrozbami prenášanými webom alebo elektronickou poštou a chcú dôkladne sledovať online aktivitu svojich používateľov, si vyberajú práve tento balík.

Podobné produkty

SN510

Pokročilejšia bezpečnosť

SN710

Výkon a modularita

SN910

Vysoký výkon a modularita