SN210W

Bezdrôtové zabezpečenie pre SMB, vzdialené pobočky a pobočky SOHO

Zabezpečte svoju Wi-Fi

SN210W, to je všetko potrebné na ochranu vašej pevnej infraštruktúry a vašich mobilných zariadení.

Vyberte si najlepšie zjednotené zabezpečenie

SN210W ponúka najkomplexnejšie bezpečnostné funkcie na trhu: systém prevencie vniknutia, firewall, kontrola aplikácií, VPN, správa zraniteľnosti, antivírus, antispam, filtrovanie webových stránok atď.

Držte krok s rastúcou pohyblivosťou

Riešenia SSL VPN v produktoch Stormshield Network Security, sú kompatibilné so všetkými operačnými systémami (Android, Apple®, Windows atď.) a ponúkajú vám zabezpečené vzdialené pripojenie ku všetkým zdrojom vo vašej firemnej sieti, rovnako ako keby boli pripojení v lokálnej sieti.

Výkon *

Priepustnosť firewallu (1518 byte UDP)

2 Gbps

IPS priepustnosť (1518 byte UDP)

1600 Mbps

VPN *

IPSec priepustnosť – AES128/SHA1

350 Mbps

HARDWARE (pripojenie)

10/100/1000 rozhranie

2+6 portov (switch)

* Výkon sa meria v laboratóriu a v podmienkach ideálnych pre verziu 3.X. Výsledky sa môžu líšiť v závislosti od testovacích podmienok a verzie softvéru.

Na stiahnutie

Network Security Range Brochure

Network Security SN210W | ENG

Ako dôveryhodný predajca vyvinul Stormshield technológie, ktoré boli certifikované na najvyššej úrovni v Európe. Získané certifikáty a kvalifikácie zaručujú prispôsobenú úroveň ochrany strategických údajov aj pre najcitlivejšie podniky a organizácie.

Údržba

Tieto balenia zaručujú nepretržitú aktualizáciu systémov ochrany, ktoré sa považujú za nevyhnutné pre prevádzku vašej firmy.

NAJPOPULÁRNEJŠIE

Premium UTM

Security Pack

Remote Office

Security Pack

UTM

Security Pack

Tento balík sa zameriava na spoločnosti s prísnymi bezpečnostnými požiadavkami tým, že poskytuje najlepšiu technológiu na potlačenie aj tých najsofistikovanejších útokov.

Tento balík je špeciálne určený na ochranu malých vzdialených kancelárií, ktoré sú priamo napojené na ich centrálne miesto prostredníctvom VPN tunelu.
Spoločnosti, ktoré hľadajú jednotnú ochranu pred hrozbami prenášanými webom alebo elektronickou poštou a chcú dôkladne sledovať online aktivitu svojich používateľov, si vyberajú práve tento balík.

Podobné produkty

SN160W

Zabezpečte svoju bezdrôtovú sieť

SN210

Jednotná bezpečnosť

SN310

Jednotná bezpečnosť