SN210

Bezpečnostné riešenie ideálne pre malé a vzdialené kancelárie

Vyberte si najlepšie zjednotené zabezpečenie

SN210 ponúka najkomplexnejšie bezpečnostné funkcie na trhu: systém prevencie vniknutia, firewall, kontrola aplikácií, VPN, správa zraniteľnosti, antivírus, antispam, filtrovanie webových stránok atď.

Vytvorte v sieti bezpečné zóny

Vďaka množstvu fyzických portov, ktoré sú k dispozícii, segmentujte svoju sieť a dôkladnejšie spravujte prístup k citlivým zdrojom.

Zabezpečte dostupnosť vašej obchodnej činnosti

S prepojením na internetové pripojenie môžte udržovať vašu firmu v prevádzke a zároveň mať nad všetkým plnú kontrolu.

Výkon *

Priepustnosť firewallu (1518 byte UDP)

2 Gbps

IPS priepustnosť (1518 byte UDP)

1600 Mbps

VPN *

IPSec priepustnosť – AES128/SHA1

350 Mbps

HARDWARE (pripojenie)

10/100/1000 rozhranie

2+6 portov (switch)

* Výkon sa meria v laboratóriu a v podmienkach ideálnych pre verziu 3.X. Výsledky sa môžu líšiť v závislosti od testovacích podmienok a verzie softvéru.

Na stiahnutie

Network Security Range Brochure

Network Security SN210 | ENG

Ako dôveryhodný predajca vyvinul Stormshield technológie, ktoré boli certifikované na najvyššej úrovni v Európe. Získané certifikáty a kvalifikácie zaručujú prispôsobenú úroveň ochrany strategických údajov aj pre najcitlivejšie podniky a organizácie.

Údržba

Tieto balenia zaručujú nepretržitú aktualizáciu systémov ochrany, ktoré sa považujú za nevyhnutné pre prevádzku vašej firmy.

NAJPOPULÁRNEJŠIE

Premium UTM

Security Pack

Remote Office

Security Pack

UTM

Security Pack

Tento balík sa zameriava na spoločnosti s prísnymi bezpečnostnými požiadavkami tým, že poskytuje najlepšiu technológiu na potlačenie aj tých naj-sofistikovanejších útokov.

Tento balík je špeciálne určený na ochranu malých vzdialených kancelárií, ktoré sú priamo napojené na ich centrálne miesto prostredníctvom VPN tunelu.
Spoločnosti, ktoré hľadajú jednotnú ochranu pred hrozbami prenášanými webom alebo elektronickou poštou a chcú dôkladne sledovať online aktivitu svojich používateľov, si vyberajú práve tento balík.

Podobné produkty

SN160W

Zabezpečte svoju bezdrôtovú sieť

SN210W

Zabezpečte svoju bezdrôtovú sieť

SN310

Jednotná bezpečnosť