SN160

Bezpečnostné riešenie ideálne pre vzdialené kancelárie, pobočky a menšie podniky

Získajte najlepšiu jednotnú bezpečnosť pri bezkonkurenčnej cene

Bez akéhokoľvek ohrozenia bezpečnosti SN160 obsahuje všetky bezpečnostné funkcie potrebné na zabezpečenie bezchybnej ochrany malých infraštruktúr.

Poskytnite bezpečný prístup k vašej firemnej sieti

Sofistikovaná funkcia IPSEC VPN zabezpečí, že vaše pobočky a vzdialené kancelárie budú bezpečne a bez problémov prepojené s hlavnými zdrojmi vašej spoločnosti.

Výkon *

Priepustnosť firewallu (1518 byte UDP)

1 Gbps

IPS priepustnosť (1518 byte UDP)

800 Mbps

VPN *

IPSec priepustnosť – AES128/SHA1

200 Mbps

HARDWARE (pripojenie)

10/100/1000 rozhranie

1+4 porty (switch)

* Výkon sa meria v laboratóriu a v podmienkach ideálnych pre verziu 3.X. Výsledky sa môžu líšiť v závislosti od testovacích podmienok a verzie softvéru.

Na stiahnutie

Network Security Range Brochure

Network Security SN160 | ENG

Ako dôveryhodný predajca vyvinul Stormshield technológie, ktoré boli certifikované na najvyššej úrovni v Európe. Získané certifikáty a kvalifikácie zaručujú prispôsobenú úroveň ochrany strategických údajov aj pre najcitlivejšie podniky a organizácie.

Údržba

Tieto balenia zaručujú nepretržitú aktualizáciu systémov ochrany, ktoré sa považujú za nevyhnutné pre prevádzku vašej firmy.

NAJPOPULÁRNEJŠIE

Premium UTM

Security Pack

Remote Office

Security Pack

UTM

Security Pack

Tento balík sa zameriava na spoločnosti s prísnymi bezpečnostnými požiadavkami tým, že poskytuje najlepšiu technológiu na potlačenie aj tých naj-sofistikovanejších útokov.

Tento balík je špeciálne určený na ochranu malých vzdialených kancelárií, ktoré sú priamo napojené na ich centrálne miesto prostredníctvom VPN tunelu.
Spoločnosti, ktoré hľadajú jednotnú ochranu pred hrozbami prenášanými webom alebo elektronickou poštou a chcú dôkladne sledovať online aktivitu svojich používateľov, si vyberajú práve tento balík.

Podobné produkty

SN160W

Zabezpečte svoju bezdrôtovú sieť

SN210

Jednotná bezpečnosť

SN210W

Zabezpečte svoju bezdrôtovú sieť