Stormshield Endpoint Security

Zabezpečte svoje aktíva s proaktívnou ochranou

Riešenie nedostatkov

Napriek investíciám do tradičných bezpečnostných riešení sú firmy naďalej zraniteľné. Stormshield Endpoint Security ponúka komplementárnu vrstvu zabezpečenia, ktorá rieši tieto nedostatky: zabezpečenie nepretržitého ovládania správania na serveroch, pracovných staniciach a koncových zariadeniach v súlade s bezpečnostnými pravidlami zavedenými správcom.

Benefity proaktívnej ochrany

Riešenie monitoruje a blokuje podozrivé správanie programov - napríklad prístup k pamäti, keylogovanie alebo využívanie zraniteľných miest (vrátane zneužitia softvéru) v reálnom čase. Tým, že pracuje čo najbližšie k systému OS, toto riešenie získava jedinečnú účinnosť proti útokom a ransomware.

Chráňte svoje priemyselné prostredie

Stormshield Endpoint Security udržuje optimálne bezpečnostné podmienky pre prostredie, ktoré podlieha najprísnejším obmedzeniam, ako je operačná technológia alebo terminály. Táto ochrana v reálnom čase je úplne transparentná a autonómna a nemá vplyv na pracovné stanice ani nevyžaduje pripojenie k externým systémom. Navyše v prípade útoku je správca okamžite informovaný prostredníctvom centralizovanej konzoly.

Riaďte prístup k aktívam vašej organizácie

Funkcia Stormshield Endpoint Security zaisťuje, že všetok fyzický, logický a sieťový prístup z koncových zariadení (bezdrôtová sieť, zdieľanie, periférne zariadenia USB atď.) Je monitorovaný a kontrolovaný. Riešenie automaticky určuje povolené operácie v závislosti od kontextu (na pracovisku, mobilnom zariadení po aktivácii práv administrátora).

Nástroje ako antivírus alebo HIPS ponúkajú reaktívny, neproaktívny prístup k detekovaniu škodlivých programov a správania. Svojimi databázami sú obmedzené na známejšie hrozby a útoky a sú často bezmocné proti všetkým novým útokom a sofistikovaným mechanizmom, ktoré používajú kybernetickí zločinci na maskovanie svojich aktivít. Stormshield Endpoint Security zabezpečuje proaktívnu ochranu, ktorá kombinuje heuristické a behaviorálne metódy, ochranu pamäte a dokonca aj zabezpečenie operačného systému (OS).

Zistite viac o Stormshield Data Security Easy

Služba Stormshield Data Security Easy umožňuje spoločnostiam, ktoré chcú byť vybavené alebo už sú vybavené firewallom Stormshield Network Security (SNS) správu identity a adresára Stormshield Data Security (SDS) priamo z nainštalovanej brány firewall.

Na stiahnutie

Data Security | ENG

Data Security Enterprise | ENG

Ako dôveryhodný predajca vyvinul Stormshield technológie, ktoré boli certifikované na najvyššej úrovni v Európe. Získané certifikáty a kvalifikácie zaručujú prispôsobenú úroveň ochrany strategických údajov aj pre najcitlivejšie podniky a organizácie.