Kybernetická bezpečnosť

Bezpečnostné riešenia pre celý svet

O spoločnosti Stormshield

Spoločnosť Stormshield je európskym lídrom v oblasti bezpečnosti digitálnej infraštruktúry, ponúka inteligentné a prepojené riešenia s cieľom predvídať útoky a chrániť digitálne infraštruktúry.

Naša misia

Je zabezpečiť počítačovú bezpečnosť a ochranu údajov organizácií, ich zamestnancov a ich zákazníkov. Naše odborné znalosti sú k dispozícii v troch komplementárnych produktových radoch pre bezproblémovú bezpečnosť:

Stormshield Network Security

Firemné, priemyselné a ostatné IT siete a infraštruktúry

Stormshield Endpoint Security

Servery a
pracovné stanice

Stormshield Data Security

Šifrovanie, ochrana osobných údajov, citlivých údajov a informácií

Riešenia pre celý svet

Naše spoľahlivé a špičkové riešenia sú certifikované na najvyššej úrovni v Európe (EU RESTRICTED, NATO, ANSSI EAL3 + / EAL4 +). Stormshield riešenia nájdete vo viac ako 40 krajinách, zabezpečujeme ochranu strategických informácií pre spoločnosti všetkých veľkostí - verejnú správu, armádu, zdravotníctvo, finančné sektory a obranné agentúry na celom svete.

Ako dôveryhodný predajca vyvinul Stormshield technológie, ktoré boli certifikované na najvyššej úrovni v Európe. Získané certifikáty a kvalifikácie zaručujú prispôsobenú úroveň ochrany strategických údajov aj pre najcitlivejšie podniky a organizácie.