MailCleaner

Antispamové riešenie pre váš biznis

Profesionál

MailCleaner je podnikové riešenie na ochranu vašej spoločnosti. Je to brána, ktorá je nainštalovaná medzi poštovou infraštruktúrou a internetom. MailCleaner ponúka ochranu proti vírusom na profesionálnej úrovni a eliminuje až 99% spamu a nevyžiadanej pošty.

Vždy o krok vpred

Zatiaľ čo e-mailová komunikácia je potrebná pre akékoľvek firemné operácie, môže tiež vystaviť Vašu firmu nespočetným rizikám. Je to preto, že emailové správy obsahujú rôzne vírusy, spyware, ransomware, cryptolocker, trójske kone a iné škodlivé programy. MailCleaner zastaví tento škodlivý softvér ešte pred tým než sa vôbec dostane do Vašej schránky alebo schránky vašich zamestnancov.

Rýchla a spoľahlivá analýza

MailCleaner a jeho server filtrovania nevyžiadanej pošty zabezpečuje zablokovanie 99% spamu a nežiadúcich správ tak, že každú správu analyzuje, takže dostanete iba tie správy, ktoré sú pre Vás dôležité. Ak je detekovaný škodlivý súbor, služba MailCleaner ho automaticky pošle do zóny v karanténe, kde v budúcnosti už nemôže spôsobiť žiadne ďalšie škody.

Veľmi jednoduché a intuitívne používateľské a administrátorské rozhranie

Kvalitné filtrovanie zaručuje, že 99% nežiaducich správ je zablokovaných kombináciou algoritmov umelej inteligencie a častých aktualizácií

Možnosť integrovania softvéru tretích strán ako možnosť rozšírenia detekcie

Detekcia „newsletterov“

Na stiahnutie

MailCleaner product overview and manual | ENG
Podobné produkty

MailStore

Archivácia emailov